U hebt niets in uw winkelwagen.

Geen producten geselecteerd.

tuinmeubelen

Meteor/Graniet

Gloster Grid voetenbank

€ 1.950,00

Gloster Grid voetenbank. De Grid Lounge heeft een gepoedercoat aluminium frame in de kleur wit of meteor. De kussens hebben de speciale Gloster kwaliteit. De Gloster kwaliteit houdt in dat deze kussens een mix van kunststof en stof zijn. De kussens zijn waterdicht en het vuil uit de lucht heeft geen invloed. De kussens blijven buiten en kunnen eventueel met de tuinslang schoon gespoten worden. De kleuren waarin de Grid verkrijgbaar is zijn Seagull, Granite en Anthracite. Prachtig mooi design met een uitstekend zitcomfort.
  • Meteor/Antraciet
  • Meteor/Graniet
  • Meteor/Seagull
  • Wit/Antraciet
  • Wit/Graniet
  • Wit/Seagull

* Verplichte velden

Beschrijving

Details

Breedte: 103cm Diepte: 103cm Hoogte: 40cm Designer : Henrik Pedersen.

Bezorgen

Gratis bezorgen in Nederland vanaf € 300,00.

Verwante producten